VÝSLEDKOVÁ LISTINA DEKANÁTNEHO KOLA BIBLICKEJ OLYMPIÁDY 2023/24

VÝSLEDKY DEKANÁTNEHO KOLA

Dňa 21. a 22. marca 2024 sa uskutočnilo dekanátne (okresné) kolo Biblickej olympiády. V Košickej arcidiecéze sa súťaže zúčastnilo v 1. kategórii (ZŠ) 80 škôl a 240 súťažiacich a v 2. kategórii (SŠ) 26 škôl a 75 súťažiacich. Víťazom dekanátneho kola sa stáva a do diecézneho kola postupuje družstvo s najvyšším počtom bodov (nezávisle od dosiahnutia 60% úspešnosti). Zároveň za dekanát postupuje družstvo s najvyšším priemerom súčtu výsledkov. Každé družstvo umiestnené na prvých troch miestach získava diplom a cenu od DKÚ v Košiciach.

1. Kategória – ZÁKLADNÁ ŠKOLA

PoradieDekanátŠkolabodyÚspešnosť
1.BardejovCirkevná základná škola sv. Egídia, Jiráskova 558 postupuje
2. BardejovZákladná škola s MŠ Hertník57nepostupuje
3. BardejovZákladná škola v Raslaviciach, Toplianska 14454nepostupuje
1.Humenné Základná škola J. Švermu, Štefánikova 31, Humenné53postupuje
2.HumennéGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Duchnovičova 24, Humenné51nepostupuje
3.HumennéZákladná škola, Pugačevova 1381/748nepostupuje
1.Košice – juhZákladná škola, Školská 94, Trstené pri Hornáde43postupuje
2.Košice – juhZákladná škola, Hlavná 165, Valaliky35,5nepostupuje
1.Košice – stredZŠ sv. Košických mučeníkov, Čordákova 5058,5postupuje
2.Košice – stredGymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 358nepostupuje
3.Košice – stredZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 1857nepostupuje
1.Košice – východZákladná škola s materskou školou sv. Marka Križina, Rehoľná 2, Krásna55postupuje
2. Košice – východZákladná škola s materskou školou Rozhanovce, SNP 12152nepostupuje
1.Košice – západZákladná škola, Mládežnícka 3, Košice – Šaca53postupuje
1.LipanyZákladná škola s MŠ, Školská 2, Ľubotín57postupuje
2.LipanyZákladná škola, Komenského 113, Lipany56nepostupuje
3.LipanyZákladná škola s MŠ, Plavnica51nepostupuje
1.Moldava nad BodvouZákladná škola, Československej armády 15, 43,5postupuje
1.MichalovceZákladná škola, Mierová 1, Strážske57postupuje
2.MichalovceZákladná škola, Okružná 1756,5nepostupuje
3.MichalovceZákladná škola P. Horova, Ul. kpt Nálepku 1650nepostupuje
1.ObišovceCirkevná základná škola sv. Michala, Kendice53postupuje
2.ObišovceZákladná škola, Kysak51nepostupuje
3.ObišovceZákladná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika, Budimír41nepostupuje
1.Prešov – stredGymnázium sv. Mikuláša, Duklianska č.16, Prešov55postupuje
2.Prešov – stredCirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda, Solivarská 4953nepostupuje
3.Prešov – stredZákladná škola, Československej armády 2252nepostupuje
1.Prešov – západZákladná škola, Veľký Šariš, Školská 531/2950postupuje
2.Prešov – západZákladná škola s materskou školou Ľubovec,48nepostupuje
3.Prešov -západZákladná škola s materskou školou, Školská 28, Chminianska Nová Ves36nepostupuje
1.SabinovCirkevná základná škola sv. Jána Krstiteľa, 9. mája 740/758postupuje
2.SabinovZákladná škola s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves46nepostupuje
3.SabinovZákladná škola, Komenského 1318nepostupuje
1.SninaCirkevná základná škola s MŠ sv. Petra a Pavla, Belá nad Cirochou50postupuje
2.SninaGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Švermova 1049nepostupuje
3.SninaZákladná škola s materskou školou, Školská 231/4, Dlhé nad Cirochou42,5nepostupuje
1.StropkovZákladná škola, Mlynská 697/759postupuje
2.StropkovCirkevná základná škola sv. Petra a Pavla, Hrnčiarska 795/61 52nepostupuje
3.StropkovZákladná škola v Marhani, Marhaň 11551nepostupuje
1.TrebišovZákladná škola, M. R. Štefánika 910/5139postupuje
2.TrebišovZŠ, Komenského 1962/8, Trebišov36nepostupuje
3.TrebišovZákladná škola, Školská 339/2, Michaľany35nepostupuje
1. Veľké KapušanyZákladná škola, Školská 2, Streda nad Bodrogom28postupuje
1.Vranov nad TopľouZákladná škola, Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou57,5postupuje
2.Vranov nad TopľouZákladná škola, Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou51nepostupuje
3.Vranov nad TopľouCirkevná spojená škola, Školská 650, Vranov nad Topľou,50,5nepostupuje

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.

2. Kategória – Stredné školy

PoradieDekanátŠkolabodyÚspešnosť
1.BardejovGymnázium sv. Jána Bosca ako súčasť Cirkevnej spojenej školy48postupuje
1.HumennéGymnázium arm. gen. L. Svobodu, Komenského 454postupuje
2.HumennéStredná odborná škola technická, Družstevná 1474/1948nepostupuje
3.HumennéGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Duchnovičova 2445nepostupuje
1.Košice -juhStredná odborná škola veterinárna, Košice – Barca13postupuje
1.Košice – stredGymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 353postupuje
2.Košice – stredGymnázium, sv. Edity Steinovej, Charkovská 150,5nepostupuje
3.Košice – stredGymnázium, Poštová 9, Košice49,5nepostupuje
3.Košice – stredGymnázium, Šrobárova 1, Košice49,5nepostupuje
1.LipanyGymnázium, Komenského 1347postupuje
1.MichalovceStredná zdravotnícka škola, Masarykova 2746postupuje
1.Prešov – stredGymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov 56postupuje
2.Prešov – stredStredná priemyselná škola strojnícka, Duklianska 128nepostupuje
3.Prešov – stredStredná odborná škola služieb, Košická 2023nepostupuje
1.SninaGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Švermova 1036,5postupuje
1.Vranov nad TopľouCirkevné gymnázium sv. Františka z Assisi ako organizačná zložka Cirkevnej spojenej školy54postupuje

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.